חדש!!! קרם לחות לתלתלים שמחים

KQS329QRO6
 • 140.00
 • מחיר חבר מועדון:
  0
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /

קרם לחות מעולה וסופר איכותי :)
נותן המון לחות! 
לא שומני ולא דביק. ללא סיליקון
תופס מעט את התלתלים ומעט מעצב אותם. 
אבל כשהשיער ייבש לחלוטין, הוא הופך לרך, נעים וטבעי. 
יש לשים מעט אם לא רוצים כובד. 
נותן נפח.
לתלתלים שמחים 😊 אבל לא רק! יכול להתאים לכל סוגי השיער. 


 

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  משלוח לוקח בין 3 ימים עד 7 ימים.
  לאזורים מרוחקים,
  או בזמן חגים המשלוח מתעכב.
  המשלוחים יוצאים מקרית שמונה ולכן לפעמים יש עיכובים
  במיוחד לאזורים מרוחקים.

 • מדיניות החזרת מוצרים
  לפי הוראות משרד הבריאות לא ניתן להחזיר מוצר קוסמטי שנרכש, גם אם הוא באריזתו המקורית.
  ברגע שמוצר שלי נפתח חייו מתקצרים משנתיים לחצי שנה. ואין לי שום דרך לעקוב אחרי דבר כזה
  המוצרים שלי איכותיים מאוד ויותר עדינים ממוצרים שנמכרים בחנויות הפארם.

  החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע משימוש שגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.

  אם חבילה לא נאספה והיא נשלחה חזרה אלי
  הלקוח\ה תחוייב בדמי ההחזרה של המשלוח
  וכמובן שאם תרצה שישלח אליה בשנית, תשלם הלקוח\ה את דמי במשלוח במלואם.
  הכתוב מטה מתייחס באופן שווה לכל מין ומגדר, ומנוסח בלשון נקבה מטעמי נוחות בלבד.

  כללי
  1.1. הפרטיות שלך חשובה לנו , ואנחנו רוצים לעשות את המירב לשמור עליך.

  1.2. מטרת מדיניות פרטיות זו הנה לפרט אודות המידע הנאסף אודותיך עקב השימוש באתר שלנו, וכן לתאר את האופן שבו משתמשת מאיה ולסקז במידע שנמסר לה והנאסף על ידה אגב השימוש באתר.

  1.3. תנאי מדיניות הפרטיות המפורטים להלן מהווים חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש. מאיה ולסקז רשאית לשנות מעת לעת את מדיניות הפרטיות ואת תנאי השימוש. עדכונים ביחס למדיניות הפרטיות כאמור יפורסמו במסמך זה, אשר ימצא האינטרנט של מאיה ולסקז- https://mayahappyhair.cashcow.co.il (להלן "אתרי החברה"). שימוש באתרי החברה כפוף למדיניות הפרטיות העדכנית בהם, ויעיד על הסכמתך למדיניות הפרטיות וכן לשינויים בה – אכן כדאי לקרוא במדיניות הפרטיות מידי פעם.

  1.4. כל ההגדרות והמונחים במדיניות הפרטיות יהיו כמשמעם בתנאי השימוש, אלא אם הקשרם של הדברים מחייב אחרת.

  איסוף מידע והשימוש בו
  2.1. חלק מהשירותים, בעיקר קניית מוצרים באתר והרשמה לקהילה שלנו, הניתנים טעונים הרשמה ו/או מסירת מידע אישי, כדוגמת: שם המלא, כתובת, פרטי אשראי, דרכי ההתקשרות עמך, מידע אודות מיקומך, פרטי מען המשלוח אם הוא לצד ג', תוכן אישי שנשלח לאריזות מתנה וכן כל מידע אשר עשוי להיות נחוץ לצורך תפעול אתרי החברה ומתן השירותים.

  המידע לעיל מאפשר לך גם, בין היתר, להתחבר לאזור האישי שלך, בו תידרש להזדהות, בין אם על ידי שם המשתמשת והסיסמא שלך או בדרך אחרת.

  2.2. לחברה מאגרי מידע רשומים בהם ישמרו הנתונים והפרטים שנמסרו ו/או שיאספו אודות המשתמשים באתרי החברה, המיועדים, בין היתר, למטרות ניהול ותפעול אתרי החברה, לרבות המידע והשירותים המוצעים בו ו/או באמצעותו, מתן שירות ללקוחות ולמשתמשים באתר, למטרות דיוור ללקוחות שאישרו דיוור, ניהול מכירות, ניהול מועדון הלקוחות, שיווק, גיוס לקוחות, עריכת ניתוחים, סקרים, וכן ביצוע מחקרים וניתוחים סטטיסטיים – הן למטרות תפעוליות והן למטרות מסחריות ושיווקיות, וכיוצא באלו. מובהר בזאת, כי לא חלה על המשתמשת כל חובה שבדין למסור את המידע כאמור וכי מסירת המידע תלויה ברצונו ובהסכמתו. יחד עם זאת, המשתמשת מודעת לכך שעל מנת ליצור קשר עם החברה ו/או להירשם לרשימת הדיוור שלה באתר, מילוי חלק מהשדות מהווה תנאי הכרחי. כמו כן, תשומת ליבך כי ללא מסירת פרטים מסוימים, לא נוכל לתפעל ולספק את השירותים המוצעים, חלקם או כולם.
  2.3. המשתמשת מצהירה כי כל המידע שימסור ו/או יעדכן באתרי החברה, הינו נכון, אמין ומדויק וכן כי ביצע את יצירת הקשר ו/או ההרשמה לאזור האישי ו/או לרשימת הדיוור בשמו ועבור עצמו בלבד ולא בשם ו/או עבור צדדים שלישיים, למעט במקרים בהם הורשה לעשות על ידי צד ג' לעשות כן במפורש. המידע אשר מסרה המשתמשת, אף בטרם מסרה פרטים כלשהם לחברה, וכן מידע נוסף אשר יצטבר אודותיה ופעולותיה באמצעות אתרי החברה ישמרו במאגרי המידע של החברה כמפורט לעיל, ויעשה בו שימוש בהתאם למטרות המאגר המפורטות בסעיף 2.2 לעיל, בהתאם למדיניות פרטיות זו ולהוראות הדין.
  2.4. בעת ביצוע פעולות מסוימות במסגרת השירותים, ייתכן ותידרש העברת מידע גם לספקים, המיישמים את ביצוע הפעולה, ולצדדים הקשורים באותה פעולה – דוגמת חברות המשלוח וכיוצא באלו. המידע יישמר אצל החברה וכן יועבר לצדדים הרלוונטיים לשם השלמת הפעולות.

  2.5. כלל המידע שנמסר ו/או ייאסף אודותיך לצורך אספקת השירותים, כולם או מקצתם ו/או במהלך אספקתם, הוא ישמר במאגרי המידע הרשומים והמאובטחים של החברה, ויוחזק על ידה ו/או על ידי מי מטעמה, לרבות באמצעות שירותי "ענן", בארץ ו/או בחו"ל.
  יצירת קשר
  mayahappyhair@gmail.com

קרם לחות מעולה וסופר איכותי :)
טיפה " תופס" ומעצב אבל השיער נשאר טבעי ונעים למגע.
נותן המון לחות לשיער ומשמח אותו
בהחלט לא רק לתלתלים.
נקי וטהור, טבעוני עם אפס התעללות בבעלי חיים
לא מכיל כימיקלים מזיקים וסיליקון.
x

#{title}

#{text}

#{price}